hétfő, augusztus 2, 2021
KezdőlapSoltvadkert hírekSportSoltvadkerti versenyző szlalomozik a bóják közt...

Soltvadkerti versenyző szlalomozik a bóják közt…

Az idei Magyar Szlalom Bajnokság, mint minden más sportesemény, és rendezvény a
vírushelyzet miatt később kezdődhetett el. A versenysorozat nyitó futama június 6.-án, a kiskunlacházi repülőtér betonján kialakított, 2.1
km hosszúságú pályán zajlott, 71 nevező részvételével.

Az 5-ös rajtszámot viselő kék Renault Clio Sport volánjánál a sokak által ismert Kajári Ferenc
soltvadkerti versenyző (vagy ahogyan sokan ismerik a Kajári és Fia Csomagolóanyag Gyártó
Kft. Ügyvezetője) gépészkedett a kis méregzsák erejével, és vette fel a harcot az idővel, és az
ellenfelekkel.

A három időmérő futamot a legjobb időkkel, hibapontmentesen zárta.
Így az összetettben a T4 (túra kategória 1601-2000 ccm között) kategória győzteseként
állhatott fel a dobogó legfelső fokára kislányával, és vehették át a 22. Drag Racing kupa
serlegét.

A második helyet Szepesi Péter (BMW 320 is) szerezte meg, a harmadik helyen pedig
Lóránt Benjámin (Mazda Mx-5) – aki a junior kategóriát megnyerte – végzett.
Izgalmas, pörgős kis versenynap volt, kívánunk további sok sikert, várjuk a folytatást.